FB
 
Login: Hasło:
Załóż nowe konto
Odzyskiwanie hasła
Marcus | niedziela [05.02.2012, 11:31]
A A A

Butragueno: Nie przejmujemy się plotkami

Dyrektor ds. Relacji z Mediami jest zadowolony ze zwycięstwa odniesionego nad Getafe CF i przy okazji rozwiewa spekulacje dotyczące odejścia „The Special One” z klubu.

- Nie przejmujemy się plotkami (dotyczącymi odejściu latem Mourinho z Realu – dop. red.). Jesteśmy bardzo zadowoleni z niego i uważamy, że zostanie w naszym klubie. Jakieś pogłoski pojawiają się każdego tygodnia, ale nigdy nie mają wpływu na nas – powiedział na antenie Canal +.

- To wyglądało jak zagranie ręką, ale nie intencjonalne. Widać jakby chciał odsunąć rękę. Bycie arbitrem jest trudne – powiedział o sytuacji, w której piłka po strzale Diego Castro trafiła w rękę Pepego.

- Mimo zimna i wiatru, drużyna dostosowała się do panujących warunków. Mieliśmy wiele sytuacji i dzięki efektywności udało się nam wygrać. Było wyraźnie widać, ze zasłużyliśmy na zwycięstwo.

- Nie warto dyskutować na temat sędziów. Najwięcej zależy od zawodników. Czasami zwala się na sędziów winy tego, co należy do zawodników.

22539 Rating: 6.0/6 (2 votes cast)


Źródło: realmadrid.com/marca.com | Autor: Marcus »
516 wyświetleń | 4 komentarzy | Komentuj

Powrót na stronę główną

Dodaj komentarz

Podpis:
Zabezpieczenie antyspamowe. Aby kontynuować, wprowadź poprawną odpowiedź: Ile wynosi suma liczb 6 i 7?

Komentarze

Oglądasz: 1-60 z 4

14:39 [05.02.2012]
Ręka w polu karnym była ale na nasze szczęście Arbiter nie podyktował rzutu karnego. Plotki na temat odejścia Mourinho z Realu Madryt są śmieszne i jestem pewny że to jest nieprawda. Sam Jose wypowiadał się nieraz że chce zostać w Madrycie.
12:29 [05.02.2012]
Każdy rozsądny wie, że gdyby nie Mourinho to po pierwsze nie było by tak poukładanego zespołu, bo Real jest poukładany, a po drugie niektórych piłkarzy nie było by jeszcze, już albo po prostu nie było by w Madrycie.
12:18 [05.02.2012]
Mourinho sam mowil ze zostaje a brukowce o czyms pisac musza zeby ludzie to kupowali a tyul na pierwsza strone,,Mourinho w City,, albo inny tego rodzaju napewno przyciaga wielu czytelnikow
11:36 [05.02.2012]
Plotki muszą być, aby gazety na siebie zarabiały, ja tam mam nadzieje, że nie ma w tym nic prawdziwego i Mourinho zostanie w Realu na kolejne sezony

< Poprzednie 1 Następne >

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w realmadryt.com.pl zapisz się do naszego newslettera.

Zapisz Wypisz
Co w prasie piszczy
REAL MADRYT - Zakończy dominację Barcelony?
FourFourTwo
Statystyki
Ilość użytkowników: 7065
Zalogowani online: 9
Gości online: 118
Istniejemy już: 4320 dni
Real Madryt Klub Dla kibica Primera Division Copa Del Rey Champions League Real Madryt B Serwis
Kadra
Stroje
Sztab szkoleniowy
Herby
Historia klubu
Hymn
Kibice
Ciudad del Madrid
Prezydenci
Rekordy
Santiago Bernabéu
Struktura klubu
Transfery
Trenerzy
Trofea
Archiwum
Autografy
Ciekawostki
Download
Felietony
Forum
Galeria Zdjęć
Limeryki
Mecze Realu Live !
Relacja live
Typerka
Wspomnienie Legend
Wyniki
Trofeo Zamora
Trofeo Pichichi
Tabela
Terminarz
Wyniki
Terminarz
Wyniki
Strzelcy
Tabela
Terminarz
Terminy rozgrywek
Kadra
Wyniki
Tabela
Terminarz
Redakcja
Regulamin
Regulamin systemu Typer
Reklama
Współpraca
Wyróżnienia
Linki
Kanał RSS
Kontakt
© 2000-2012 by LosBlancos.pl. All rights reserved.